هتل افسوس پرنسس کوشی آداسی ترکیه

این هتل در سال 1992 , در زمینی به وسعت 140 هزار متر مربع در کوشی آداسی ترکیه ساخته شده است . این هتل در 8 کیلومتری مرکز  کوش آداسی در ساحل خصوصی در سلچوک و شهر باستانی افسوس واقع شده است و فاصله آن تا فرودگاه بین المللی ازمیر 75 کیلومتر است.این هتل 4 طبقه دارای 352 اتاق است , که دارای فضاهای مختلفی بصورت استاندارد ، ویلایی، سوپریور ، سوئیت های خانوادگی با یک یا دو اتاق خواب در اختیار میهمانان تور ترکیه قرار می گیرد.

امکانات هتل :

این هتل 4 طبقه دارای 352 اتاق است , که دارای فضاهای مختلفی بصورت استاندارد ، ویلایی، سوپریور ، سوئیت های خانوادگی با یک یا دو اتاق خواب در اختیار مهمانان قرار می گیرد. هتل هتل افسوس پرنسس کوشی آداسی ارائه کننده خدمات ULTRA ALL INCLUSIVE می‌باشد. امکانات رفاهی مانند : منطقه لابی با پذیرش ۲۴ ساعته،اتاقبازی، تلویزیون ، اینترنت ،کافه در ساحل و لابی و رستوران با غذاهایی به سبک بین المللی، ایتالیایی، ترکی، دریایی، آسیایی و غذاهای وینی قابل عرضه میباشد  آسانسور شیشه ای، خدمات شستن لباس،تخت خواب های مخصوص حمام آفتاب, خدمات ورزشی همچون سالن تناسب اندام ، ایروبیک، دارت، تنیس روی میز و والیبال ساحلیباشگاه بچه ها ، پارکینگ رایگان و کافه در ساحل و لابی و رستوران با غذاهایی به سبک بین المللی، ایتالیایی، ترکی، دریایی، آسیایی و غذاهای وینی قابل عرضه میباشد.هتل افسوس پرنسس دارای خدمات تفریحی شبانه مختلفی از جمله نمایش، موزیک زنده و آواز و دیسکو می‌باشد.

امکانات اتاق :

این هتل 4 طبقه دارای 352 اتاق است , که دارای فضاهای مختلفی بصورت استاندارد ، ویلایی، سوپریور ، سوئیت های خانوادگی با یک یا دو اتاق خواب در اختیار مهمانان قرار می گیرد.اتاقها در هتل افسوس پرنسس دارای امکانات خوبی مانند  : حمام (showe)، سشوار، تلفن مستقیم، تلویزیون وماهواره، مینی بار،تخت دونفره، تهویه مطبوع مرکزی، یک صندوق و یک بالکن یا تراس  هستند و بعضی از بالکن ها دارای ویو از دریا هستند.

این هتل مجلل خدمات منحصر به فردی را به گردشگران تور ترکیه ارئه می دهد. که شما گردشگران عزیز با اقامت در این هتل خاطرات خوب و به یاد ماندنی را در ذهن خود حکاکی خواهید کرد.