هتل بلیس بلک ترکیه

هتل بلیس بلک یک هتل ساحلی است که در منطقه بلک واقع شده است. هتل بلیس دارای یک ساحل اختصاصی و امن است که توریست ها را به سمت خود می کشاند. هر چند این هتل در نزدیکی ساحل است اما وجود ۵ استخر بزرگ و همیشه پر آب در فضای باز، در کنار آن یک پارک آبی و استخر سرپوشیده وجود دارد.محوطه ی این هتل ۵ ستاره در بلک، از درختان زیبا و تنومند کاج پوشیده شده تا در تمام فصول سال سبز رنگ باشد. توریست ها برای اقامت بهتر ، می توانند از سرویس های خشک شویی، لباس شویی و اتوشویی هتل بهره مند شوند. پذیرش های هتل بلیس در ترکیه، ۲۴ ساعته است. گردشگران تور ترکیه می توانند لحظات خوشی را در هتل بلیس بلک سپری کنند.

 

امکانات هتل بلیس بلک:

امکانات آن می توان به ماساژ، درمان بیماری، فیشال و سوارکاری و.. اشاره کرد. از جمله خدمات دیگر هتل، خدمات دربانی است که برای امنیت بیشتر مد نظر است .از دیگر امکانات ورزشی که در هتل بلیس در اختیار شماست یوگا، پیلاتیز، بازی های تعاملی، والیبال، تنیس، فوتبال می باشد.در نهایت می توانید سرویس های تفریحی ورزشی این هتل را با امکاناتی نظیر اتاق بازی , مرکز آبگرم و سلامتی, ماساژ, زمین بازی کودکان, بیلیارد, تنیس روی میز,موج سواری ,دارت ,جکوزی , قایقرانی, دوچرخه سواری به طور کامل در اختیار بگیرید.در ضمن هر یک از این امکانات به بهترین شکل و در شرایطی استاندارد به توریستان تور ترکیه ارائه شده تا رضایت آنها را به دست آورد.

 

رستوران و کافه های هتل بلیس :

برای صرف غذا، نوشیدنی و حتی یک دور همی دوستانه تر می توانید از رستوران و کافی شاپ  هتل  بلیس بلک استفاده کنید. مکان های این سرویس ها یا در داخل هتل، یا کنار ساحل و کنار استخر است تا شما بتوانید نهایت استفاده را از فرصت هایتان ببرید.