هتل نریام مارماریس ترکیه

هتل نریام در ۳۰۰ متری دریای مدیترانه واقع شده است بنا به درخواست میهمانان و گردشگران تور ترکیه ترانسفر فرودگاهی و یا کرایه اتومبیل به مقصد فرودگاه Dalaman که در ۹۹ کیلومتری این هتل ۴ ستاره قرار گرفته، امکان پذیر می باشد. 

 

امکانات هتل نریام ترکیه:

هتل نریام دارای ۲۷ اتاق لوکس و سوئیت خانوادگی می باشد اتاق ها تماماً به خوبی در برابر آلودگی های صوتی و حرارتی عایق بندی شده و دمای اتاق، قابل تنظیم می باشد. اینترنت رایگان بیسیم، حمام ، سشوار، تلویزیون ، یخچال ، صندوق امانات ، تلفن،بالکن،مینی بار و روم سرویس۲۴ ساعته در کلیه اتاق ها در دسترس می باشند.کارکنان مهربان و با دقت هتل، آماده خدمت رسانی به مسافران تور ترکیه می باشند. در رستوران هتل نریام غذاها و نوشیدنی ها با کیفیت بسیار عالی در تمام ۲۴ ساعت روز سرو می شوند و این هتل با ارائه سرویس بی نظیر در مدت کوتاه توانسته است تعداد زیادی مسافر را به خود جذب کند.

میهمانان تور ترکیه می توانند در استخر روباز هتل ، به آبتنی بپردازند. کارکنان پذيرش، شبانه روز پاسخگوی مسافرين می باشند.يک صرافی نيزجهت تهیه ارز در هتل وجود دارد. میهمانان تور ترکیه می توانند در باغ سرسبز و زیبای هتل قدم زده به استراحت بپردازند. هتل نریام همچنين دوچرخه به ميهمانان اجاره می دهد.کارکنان هتل نریام به زبان انگلیسی و ترکی صحبت می کنند.