هتل پیگال ریزورت کوش آداسی، ترکیه     

هتل پیگال ریزورت کوش آداسی در منطقه  کوش آداسی، ترکیه قرار دارد. شما گردشگران تور ترکیه  هتلی با امکانات متوسط رزور کنید می توانید به یک هتل سه ستاره به نام هتل پیگال ریزورت سر بزنید. این هتل در فاصله ی ۳٫۵ کیلومتری از مرکز شهر قرار دارد.دو فرودگاه در نزدیکی این محل وجود دارد یکی فرودگاه ازمیر با فاصله ۶۵ کیلومتر و یکی دیگر فرودگاه بودروم با فاصله ۱۷۰ کیلومتر، اولین فرودگاه هایی هستند که به این هتل راه دارند.

اتاق های این هتل دونفره هستند و از جمله امکانات اتاق ها سشوار ، سیستم صوتی و تصویری، تهویه مطبوع و تراس و بالکن اشاره کرد. لابی هتل بزرگ است  و در داخل هتل مراکز تجاری وجود دارد به طوری که می توانید در این فروشگاه ها هر چه دوست دارید خریداری کنید. امکانات دیگر آن می توان به رخت کن، صندوق امن و تلویزیون اشاره کرد. بچه ها نیز می توانند در اتاق مخصوص کودکان بازی کنند. این اتاق مخصوص کودکان 4 تا 12 ساله است.

امکانات هتل پیگال ریزورت کوش آداسی :

استخری سرباز در فضای این هتل بنا شده است و همچنین می توانید از حمام آفتاب در کنار ساحل اختصاصی این هتل استفاده کنید. این هتل دارای یک باغ است که می توانید برای تفریح و استراحت از گردش در آن لذت ببرید همچنین برای علاقمندان به ورزش، زمین تنیس، بیلیارد ،تنیس رومیز در اختیار می باشد. 

شما گردشگران با اقامت در هتل پیگال ریزورت کوش آداسی  از سفر خود لذت ببرید.